NovinkyPC HRY

Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC

Spomínate si ešte na legendárnu hru Crash Bandicoot? Mnohí z našich čitateľov, ktorí sú dnes už v dospelom veku určite áno. Crash Bandicoot totiž bol súčasťou nášho „detstva“ spolu aj s Andrejom Bičanom v televíznej relácii MaxiHra kde ak ste sa dovolali tak ste si mohli zahrať túto hru v živom vysielaní pomocou klasického telefónu.

Crash Bandicoot zavíta na počítače s Windowsom 10 a ďalšie herné konzoly

Crash Bandicoot sa dočkal znovuzrodenia v minulom roku na hernej konzole PS4 od Sony a podľa najnovšieho reportu priamo pochádzajúceho od spoločnosti Activision, ktorá stojí za touto hrou by sme sa jej  mali dočkať jej znovuzrodenia aj na počítačoch s Windowsom 10 a herných konzolách Xbox One a Nintendo Switch. Má sa tak stať konkrétne 10. júla tohto roka.

Mimochodom, v zákulisných kuloároch sa hovorí o tom, že spoločnosť by mala priniesť pokračovanie tejto hry v priebehu budúceho roka.

Zdroj: PCGamer, úvodný obrázok: Youtube (Crash Bandicoot)

TIP  Tak toto tu ešte nebolo! Cena smartfónu Xiaomi Mi Max 2 klesla na historické minimum
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu