ANDROIDAppleNovinky

Legendárna hra Tekken sa dostane aj na smartfóny

Ak patríte medzi ročníky, ktoré sa narodili ešte v minulom tisícročí tak urči ste museli poznať legendárnu hru Tekken, kde ste mohli zvádzať súboje proti desiatkam protivníkov.

Tvorcovia tejto legendárnej hry z Maker Bandai Namco oznámili, že Tekken zavíta už čoskoro aj na mobilnú platformu (zatiaľ na Android a iOS). V týchto dňoch spustil internetový portál Tekken-Mobile.com kde pozývajú ľudí, aby vyskúšali preview verziu tejto kedysi extrémne populárnej hry.

V Tekken Mobille hráči budú môcť sa dopracovať k viac ako stovke charakterom, vytvárať si vlastné osobné bojové profily a prispôsobovať si ich podľa potrieb. Hra by mala ponúknuť Story mód (Príbeh) ako aj mód, v rámci ktorého budete môcť vyzvať do súboja vybraných protihráčov (napr. kamarátov).

Zdroj: Tekken-Mobile.com

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu