Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Legendárna hra Tekken sa dostane aj na smartfóny

Zdroj: Youtube

Ak patríte medzi ročníky, ktoré sa narodili ešte v minulom tisícročí tak urči ste museli poznať legendárnu hru Tekken, kde ste mohli zvádzať súboje proti desiatkam protivníkov.

Tvorcovia tejto legendárnej hry z Maker Bandai Namco oznámili, že Tekken zavíta už čoskoro aj na mobilnú platformu (zatiaľ na Android a iOS). V týchto dňoch spustil internetový portál Tekken-Mobile.com kde pozývajú ľudí, aby vyskúšali preview verziu tejto kedysi extrémne populárnej hry.

V Tekken Mobille hráči budú môcť sa dopracovať k viac ako stovke charakterom, vytvárať si vlastné osobné bojové profily a prispôsobovať si ich podľa potrieb. Hra by mala ponúknuť Story mód (Príbeh) ako aj mód, v rámci ktorého budete môcť vyzvať do súboja vybraných protihráčov (napr. kamarátov).

Zdroj: Tekken-Mobile.com

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu