ANDROIDNovinky

Launcher od Microsoftu mení názov a dostáva nové funkcie. Nájdeme medzi nimi aj funkciu „Pokračuj na PC“

Populárny Launcher od Microsoftu pre Android zariadenia dostal v týchto dňoch aktualizáciu, ktorá okrem zmeny názvu prináša viacero noviniek.

Pôvodný Launcher „Arrow Launcher“ prešiel rebrandingom, nový názov je „Microsoft Launcher“.  Okrem nového názvu prišla zmena aj v podobe dizajnových prvkov, ktoré môžete vidieť nižšie.

Zdroj: Microsoft

Okrem dizajnových zmien prišli zmeny aj po stránke funkcionalít. Tou najvýznamnejšou je funkcia Continue on PC, ktorá vám umožní otvoriť odkazy či fotografie na vašom PC.

„Ako ďalší významný bod na našej ceste, sme nadšení vám oznámiť, že Arrow Launcher je odteraz Microsoft Launcher. Nejedná sa len o zmenu názvu, pridali sme tak isto viacero nových funkcií, ktoré reprezentujú náš cieľ, poskytnúť produktivitu/Personalizáciu/možnosti prispôsobenia pre každého s Android zariadením. Našim cieľom je poskytnúť všetkým Android zákazníkov možnosti vybrať si vlastný prispôsobený vzhľad, mať všetky veci pokope na cestách, a byť produktívny medzi zariadeniami.“, hovorí Ezra Park, vývojár tohto launchera.

Update ďalej prináša populárnu funkciu pripínania kontaktov na plochu, tak ako je to vo Windows 10 Mobile zariadeniach cez funkciu My People.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  V prvej 10 najvýkonnejších smartfónov nájdeme 4 smartfóny od Xiaomi. Našli ste tam aj svoj smartfón?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu