NovinkyTIP REDAKCIE

Kupóny na Xiaomi Wi-Fi repeater a multifukčný batoh so vstavaným výstupom pre nabíjanie  telefónu

Číňania už dávno nie sú bez „nápadov“.  Nás oslovil celkom zaujímavý baťoh so vstavaným výstupom pre nabíjanie telefónu a Wi-Fi reapeater od spoločnosti Xiaomi. Poďme však pekne po poriadku.

Prvý náš tip je na multifukčný batoh so vstavaným káblom na nabíjanie telefónu

Poznáte to, ste vonku a na telefónu vám svieti notifikácia o nedostatku „šťavy“. Mať pri sebe externú batériu tak ste zachránený, ale nosiť ju vo vrecku nie je nič orechové a nehovor viac o tom, že nabíjania telefónu hlavne počas práce s ním nie je tiež žiadnou výhrou a ani estetickým zážitkom. A práve tento problém rieši tento multifunkčný ruskak, ktorý na trh prináša vstavaný port a úložný priestor pre externú batériu. Celkom jednoduchý a šikovný nápad, čo poviete?

Zdroj: produktová fotografia

Okrem toho sa tento ruskak môže pochváliť viacerými pre hriadkami pre ďalšiu batožinu. Poteší aj špeciálny materiál, ktorý je vhodný aj do nie ideálneho prostredia. Ponúka napríklad vyššiu odolnosť voči vode či náhodným nárazom.

Batoh s USB výstupom pre nabíjanie telefónu nájdeš tu. PS: vide ťa na niečo málo nad 16€

Druhou drobnosťou, ktorá nás zaujala je Wi-fi repeater od Xiaomi

Slabý Wi-Fi signál, nie asi človeka, ktorý by na to niekedy nezanadával. Viacerí sa stretávajú so slabým signálom a hlavne v domácnostiach, ktoré majú členité izby a pritom existuje jednoduché a diajnové riešenie v podobe tohto zosilňovača signálu, ktorý dokáže prenášať dáta až do rýchlosti 300Mbps. Inštaláciu tohto zariadenia pritom zvládnu aj menej skúsení používatelia, stačí toto zariadenia vopchať do USB slotu a následne prebehne automatické párovanie.

Zdroj: Produktová fotografia

Wi-Fi reapeater od Xiaomi. PS: nezabudni na kupón „PT4209“. Konečna cena je 11.99€

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu