NovinkyZaujímavosti

Kryptomeny padajú ku dnu. Hodnota Bitcoinu padá a spolu s ňou aj ostatné digitálne meny

 

Digitálne zlato v podobe Bitcoinu, Ripple, Ethereum a ďalších digitálnych mien posledné dni a týždne prudko padajú. Nedávno sme vám priniesli report, kde sme písali o tom, že digitálne meny ako Bitcoin dosahujú historická maximá, tak dnes je situácia opačná. Celý trh s digitálnymi menami zaznamenal hlboký prepad.

Bitcoin padá a spolu s ním aj ostatné digitálne meny

Na najznámejšie digitálnej mene tento preklad sa odzrkadlil za posledný týždeň prepadom hodnoty o viac ako 44%. Podobný trend zaznamenali aj ostatné digitálne meny. Napríklad Ripple, ktorý minulý rok rástol najrýchlejšie spomedzi všetkých digitálnych mien padol za posledný týždeň o viac ako 50%. Najlepšie zo známejších digitálnych mien „dopadol“ Litecoin, ktorý padol o necelých 39%.

Uvažujete o kúpe digitálnych mien? Investovať či nie? Tak to je otázka, s ktorou sa v týchto dňoch trápia viacerí. Jedná skupina ľudí tvrdí, že práve teraz je najlepší čas na investíciu a druhá skupina ľudí zase hovorí o tom, že praskla bublina okolo Bitcoinu, ktorý strháva so sebou aj ostatné digitálne meny. Na ktorú názorovú stranu sa pridáte vy?

Pozn. redakcie: prepad digitálnych mien sa môže mierne líšiť v závislosti od trhu. Dáta sú aktuálne k 6.02.2018

Zdroj: vlastný

 

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu