Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Krüger & Matz SOUL 2 nový mobil na Slovenskom trhu

Zdroj: vlastný

Krüger & Matz SOUL 2 je nový telefón poháňaný Windows Phonom, ktorý je dostupný už aj na našom trhu. Telefón ponúka štvorjadrový procesor s taktom 1.2 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM pamäte a 4 GB vnútornej pamäte, ktorá je rozšíriteľná o microSD karty do veľkosti 32 GB. Displej s veľkosťou 4.7 palca a rozlíšením 1280 x 720 bodov poteší nejedného užívateľa pri cene okolo 160 eur, ktorá nie je v tejto cenovej kategórii samozrejmosťou. Zadný fotoaparát dostal rozlíšenie 8 Mpx a batéria má kapacitu 1780 mAh, čo je hodnota podobná napríklad pre HTC 8X.

km-soul-2-windows-phone-8

Uvidíme či Krüger & Matz SOUL 2 zaujme ľudí na toľko, že spraví „dieru“ do sveta keďže v tejto cenovej kategórii máme zástupcu aj prestiga MultiPhone 8500 DUO, ktorý ponúka o niečo väčší displej a jeho cena začína o 20 eur nižšie.

TIP  Huawei Mate P20 Pro dostane podľa Huaweiu „skutočný generačný upgrade“. Aspoň to tvrdí na Twitteri

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu