PC HRY

Košické herné štúdio 3DIVISION predstavilo trailer ku hre Workers & Resources: Soviet Republic. Dokázali by ste vybudovať silný socialistický štát?

O slovenských vývojárskych spoločnostiach zaoberajúcich sa hrami toho moc vo svete nepočuť, teda ak opomenieme spoločnosť Pixel Federation, ktorá má na svojom konte viacero úspešných facebookových hier. O to viac nás teší, spoločnosť 3DIVISION, ktorá sídli v metropole východného Slovenska sa to pokúsi zmeniť. Spomínaná spoločnosť totiž vyvíja zaujímavú hru, ktorá má potenciál osloviť široké publikum.

Dokážeš vybudovať sebestačný socialistický štát?

Ak v sebe schovávate staviteľského ducha tak určite tejto hre prídete na chuť. Spoločnosť 3DIVISION totiž vyvíja hru Workers & Resources: Soviet Republic, ktorá už ako asi tušíte bude zapadať do obdobia minulého režimu, pre ktorý bolo typické plánovanie.

Workers & Resources: Soviet Republic bude hrou, v ktorej cieľom je vybudovať silný socialistický štát. Nato aby sa vám to podarilo tak budete musieť ťažiť zdroje, vyrábať produkty, plánovať do budúcna či starať sa o obyvateľstvo, ktorého nároky každým dňom stúpajú. Samozrejmosťou sú aj dobové prvky v podobe automobilov, stavieb či dokonca ekonomickej simulácie. Jednoducho sa presunutie o viac ako 20 rokov dozadu kde budete budovať lepšie zajtrajšky.

Nižšie si môžete pozrieť trailer tejto hry, ktorý bol uvoľnený k včerajšiemu dňu.

Aktuálne na stránkach hry Sovietrepublic sa píše, že hrá je v rannom vývoji. Čo to znamená? Že hra má pred sebou ešte dlhú cestu, aby sa dostala na pulty predajní. V každom prípade tomuto projektu budeme držať palce a zároveň sa budeme nedočkavo tešiť na výsledok.

Zdroj: vlastný, sovietrepublic.net

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu