Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Košické herné štúdio 3DIVISION predstavilo trailer ku hre Workers & Resources: Soviet Republic. Dokázali by ste vybudovať silný socialistický štát?

Zdroj: sovietrepublic.net (vlastná úprava)

O slovenských vývojárskych spoločnostiach zaoberajúcich sa hrami toho moc vo svete nepočuť, teda ak opomenieme spoločnosť Pixel Federation, ktorá má na svojom konte viacero úspešných facebookových hier. O to viac nás teší, spoločnosť 3DIVISION, ktorá sídli v metropole východného Slovenska sa to pokúsi zmeniť. Spomínaná spoločnosť totiž vyvíja zaujímavú hru, ktorá má potenciál osloviť široké publikum.

Dokážeš vybudovať sebestačný socialistický štát?

Ak v sebe schovávate staviteľského ducha tak určite tejto hre prídete na chuť. Spoločnosť 3DIVISION totiž vyvíja hru Workers & Resources: Soviet Republic, ktorá už ako asi tušíte bude zapadať do obdobia minulého režimu, pre ktorý bolo typické plánovanie.

Workers & Resources: Soviet Republic bude hrou, v ktorej cieľom je vybudovať silný socialistický štát. Nato aby sa vám to podarilo tak budete musieť ťažiť zdroje, vyrábať produkty, plánovať do budúcna či starať sa o obyvateľstvo, ktorého nároky každým dňom stúpajú. Samozrejmosťou sú aj dobové prvky v podobe automobilov, stavieb či dokonca ekonomickej simulácie. Jednoducho sa presunutie o viac ako 20 rokov dozadu kde budete budovať lepšie zajtrajšky.

Nižšie si môžete pozrieť trailer tejto hry, ktorý bol uvoľnený k včerajšiemu dňu.

Aktuálne na stránkach hry Sovietrepublic sa píše, že hrá je v rannom vývoji. Čo to znamená? Že hra má pred sebou ešte dlhú cestu, aby sa dostala na pulty predajní. V každom prípade tomuto projektu budeme držať palce a zároveň sa budeme nedočkavo tešiť na výsledok.

Zdroj: vlastný, sovietrepublic.net

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu