Kontakt

Niečo o nás

Windowscentrum.sk (od 10.08.2018 Vosveteit.sk) je momentálne najväčší Windows 10 a Windows Phone portál na Slovensku a v Česku, ktorý pôsobí na internete od roku 2015 a je tvorený samotnými fanúšikmi tohto operačného systému, vďaka čomu vieme odovzdať čitateľom zaujímavý a unikátny obsah. 

Od druhej polovice roku 2017 sme začali prinášať obsah aj z konkurenčných operačných systémov vďaka čomu sme sa vypracovali na popredný technologický portál na Slovensku. Denne nás navštívi niekoľko tisíc unikátnych návštevníkov. Od mája 2018  sme rozšírili online obsah aj o video tvorbu.

Medzi našich hlavných partnerov patrí viacero zahraničných online obchodov, napríklad Cafago.com, GearBest.com a ďalší. Spolupracujeme zároveň aj s takmer 10 linkbuilderov a niekoľkými slovenskými online obchodmi.

Pôvodne portál fungoval pod značkou WPmania.eu, avšak ohlásením príchodu Windows Mobile sme sa rozhodli spraviť rebranding, a od začiatku roka 2015 pôsobíme ako Windowscentrum.sk. V súčasnosti u nás nájdete viac ako 5500 článkov (k 01.6.2018), z toho prevažne sa zameriavame na aktuality z Windows komunity, ale nie sú nám cudzie ani novinky z konkurenčných operačných systémov.

Vosveteit.sk je internetový magazín, ktorý vznikol 10.08.2018 na základoch najväčšieho Windows portálu na Slovenku a v Česku – Windowscentrum.sk. Portál prešiel viacerými zmenami, začal rozširovať témy, začal tvoriť video obsah a získal nových partnerov. Výsledkom týchto zmien je viac zaujímavého obsahu, ktorý pripravujeme na dennej báze pre našich návštevníkov.

Kontakt: Info@vosveteit.sk

O redakciu sa Vám starajú:

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Portál prevádzkuje spoločnosť Pledge s.r.o.

 

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu