NovinkyTECH

Koniec spoteným chrbtom. Na KickStarter sa objavil prvý chladič pre batohy

Poznáme to všetci a to hlavne počas letných horúcich dní – spotený chrbát, ktorý vzniká  v tvare zadnej strany batohu. Pre mnohých je to nočná mora, s ktorou sa naučili žiť. To však nie je prípad chalanov z Presti  Technologies, ktorí na KickStarter sieti vypustili do sveta celkom zaujímavý produkt – prvý obliekateľný ventilátor na svete. Áno, čítate správne – obliekateľný ventilátor.

Cieľom kampane je vyzbierať 32 tisíc hongkonských dolárov, v prepočte zhruba 4000€. Tento cieľ v podstate chalani majú už na dosah a chýba im len kúsok. Potenciálni zákazníci kúpou tohto produktu získajú malý ventilátor, ktorý je napájaný na powerbank pričom je ho možné ovládať prostredníctvom diaľkového ovládania.

Ako môžete vidieť nižšie na obrázku tak sa nosí medzi batohom a chrbtom. PS: vývojári ďalej dodávajú, že jeho hlučnosť je na úrovni 39dB. Inými slovami, v šume rušnej ulice ho nebude počuť.

Zdroj: kickstarter.com

Uvítali by ste podobný produkt aj vy?

Zdroj: KickStarter

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close