Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Koniec rušivým rámikom medzi displejmi. Asus predstavil riešenie BEZEL-FREE KIT

Zdroj: TS

Pri práci s viacerými monitormi jedným z hlavných rušivých elementovrámiky, ktoré obraz „rozbíjajú“ na viacero kúskov. Poznajú to najmä hráči hier, ale aj vývojári či architekti pracujúci so špecializovaným softwarom.

Asus prostredníctvom špeciálnych rámikov BEZEL-FREE KIT spojil monitory v jeden

Asus prišiel s unikátnym riešením BEZEL-FREE KIT, ktorý tento problém „rozkúskovaného“ obrazu dokáže vyriešiť. Ide v podstate o dva plastové kryty so šošovkami, ktoré umiestnite medzi dva monitory v bode kde sa navzájom dotýkajú. Následne šošovky umiestnené v týchto špeciálnych krytoch defakto „zlejú“ obraz do jedného.

Zdroj: TS

BEZEL-FREE KIT podľa stránok výrobcu sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý prepúšťa až 90% svetla z monitoru. Asus tento kus príslušenstva predstavil na CES 2018 spolu s hernými monitormi ROG Swift PG258Q a Strix XG258Q. Avšak, tento koncept by malo byť možné aplikovať aj na iné monitory.

Zdroj: Asus (TS)

TIP  Quake Champions otvára dvere pre všetkých. Dostupný je úplne zadarmo!

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu