AplikácieNovinky

Koniec Groove Music sa pomaly blíži, v najnovšej aktualizácií dokážete skopírovať knižnicu do aplikácie Spotify

Len pred pár dňami sme Vám priniesli zaujímavú novinku o spolupráci Microsoftu so Spotify. Prepojenie aplikácie Groove Music so streamovacou službou Spotify prichádza pomerne rýchlo. Po najnovšej aktualizácií aplikácie Groove Music dokážete preniesť Váš obsah priamo do aplikácie Spotify vo Vašom počítači.

Najnovšia aktualizácia aplikácie Groove Music je už teraz dostupná v obchode Windows Store pre Insiderov zahrnutých v okruhu Fast Ring a Skip Ahead. Najnovšia aktualizácia je momentálne dostupná iba pre desktopovú verziu operačného systému Windows 10. Číslo verzie aplikácie sa po najnovšej aktualizácií pre Insiderov zmení na 10.17083.1815.0.

V aplikácii nájde zásadnú zmenu zrejme každý. Pokiaľ máte vo Vašom počítači nainštalovanú aj aplikáciu Spotify, v Groove Music v spodnej časti nájdete tlačidlo s logom Spotify. Pokiaľ na toto tlačidlo kliknete, dokážete skopírovať všetok Váš obsah do aplikácie Spotify. Avšak majte na pamäti, že Spotify nepodporuje viac ako 10 000 skladieb v knižnici a pokiaľ máte uložených viac skladieb, nemusia byť skopírované úplne všetky.

Zdroj: windowslatest.com

Pre používateľov Groove Music na Windows 10 Mobile smartfónoch máme zlú správu. Keďže Spotify nemá UWP aplikáciu a aplikácia pre smartfóny vo Windows Store obchode je momentálne v údržbe, používatelia smartfónov nedokážu premiestniť knižnicu do aplikácie Spotify. Na prepojenie týchto dvoch aplikácií sú budú musieť používatelia smartfónov ešte chvíľu počkať a dúfajme že Microsoft tieto problémy vyrieši čo najskôr.

Aktualizáciu aplikácie Groove Music môžete stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie.

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu