Novinky

Koniec aplikácii HERE na Windows 10?

Ak patríte medzi fanúšikov operačného systému Windows a zároveň pre vás významnú úlohu pri výbere nie len operačného systému, ale aj zariadeniu zohrávala dnes už legendárna aplikácia HERE, ktorá bola dlho ťahúňom a jedným z hlavných argumentov pri výbere Windows telefónu tak máme pre vás zlé správy. Včera vývojári, ktorí stoja za touto aplikáciou stoja totiž oznámili, že končia s jej vývojom a dokonca bude odstránená aj z Windows 10 obchodu. Paradoxom pri tom ostáva, že pre Windows 8 podpora aplikácie nekončí.

Oficiálne stanovisko k vzniknutej situácii si môžete prečítať nižšie:

“Hoci podstata aplikácie HERE stále prežíva vo Windows mapách, tak aplikáciu pod označením HERE vymažeme z Windows 10 obchodu 29. marca 2016 a obmedzíme vývoj aplikácií len pre Windows Phone 8 zariadenia na kritické opravy chýb.”

Ako vnímate vy tento krok zo strany vývojárov? Bola pre vás aplikácia HERE jedným z argumentov prečo ísť do Windows telefónu?

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu