Windows aplikácie

Konečne! Microsoft Store dostane významné zmeny. Dočkáme sa noviniek, na ktoré mnohí z nás čakajú

Microsoft od predstavenia Windows 10 pracuje na prinesení čo najkvalitnejšie zážitku z využívanie Microsoft Store obchodu, resp. Windows Store obchodu. Najnovšie sa môžeme tešiť na viacero vylepšení  a  noviniek, ktoré dlhodobo požaduje mnoho používateľov. Upozornil na to portál  Aggiornamentilumia.

Nasledujúca aktualizácia by totiž mala priniesť tieto zmeny:

 • Pridanie populárneho Wish Listu, prostredníctvom ktorého si budú môcť používatelia uložiť hry a aplikácie do ich vlastného zoznamu a neskôr si ich budú môcť kúpiť alebo nainštalovať. Napríklad keď poklesne cena, za ktorú sú ochotní hru či aplikáciu kúpiť.

  Zdroj: Aggiornamentilumia
 • Dočkáme sa aj dizajnových zmien a to v podobe navigačného panelu, ktorý umožní používateľom počítačov a tabletov prekliknúť sa priamo do sub-kategórií z hocijakej stránky obchodu.

  Microsoft Store novy navigacny panell
  Zdroj: Aggiornamentilumia
 • Pribudne aj možnosť inštalácie aplikácií hier na viacerých zariadeniach priamo z obchodu.

  Microsoft instalacia hier a aplikacii na dalsie zariadenie
  Zdroj: Aggiornamentilumia

Tieto zmeny by mali zavítať do aplikácie už čoskoro. Aktuálne ich môžeme nájsť v testových zostaveniach Windowsu.

Zdroj: Aggiornamentilumia, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Spomínate si ešte na Winamp media player? Možno sa vráti „späť“ k životu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu