ŠPEKULÁCIE

Koncept rozdelenej obrazovky na Windows mobile

Nič revolučné z pohľadu dizajnu, implementácie alebo niečoho iného. Tento koncept ale aj tak ukazuje, ako efektívne by mohlo mať možnosť rozdelenia obrazovky na Windows 10 mobile.

Škoda, že Microsoft sa nesústreďuje na Windows 10 mobile toľko, koľko by mohol, pretože by sme sa možno už aj tejto funkcionality dočkali. Takáto funkcionalita mala byť na Windows 10 mobile určite hneď od začiatku.

S týmto konceptom pre rozdelenie obrazovky po prvýkrát prišli uživatelia na Reddite

Pozrite sa, ako by mohla funkcia pre rozdelenie obrazovky vyzerať:

splitscreen

Autor konceptu vysvetľuje, že rozdelenie obrazovky by sa aktivovalo zmačknutím a držaním štartu, spustením one-handed módu (módu jednej ruky), čo znamena, že namiesto voľného miesta v hornej časti obrazovky by ste mali možnosť výberu druhej aplikácie.

Naneštastie ide zatiaľ len o koncept tejto funkcionality na rozdelenie obrazovky a zatiaľ ani nemáme informácie, že by Microsoft na niečom podobnom pracoval, ale dúfame, že sa rozdelenie obrazovky raz stane realitou

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu