Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Kodak na CES predstavil smartphone

Kodak na CES predstavil smartphone, ale ak čakáte že zákaznikov bude chcieť osloviť hlavne s fotoaparátom, ktorý by vytrel zrak konkurencií, tak Vás budeme musieť sklamať. Kodak sa bude chcieť presadiť hlavne priaznivou cenou. IM5 je označenie tohto smartphonu, ktorého srdce tvorí 8-jadrový procesor od MediaTeku MT6592 s taktom 1,7 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM a 8 GB vnútornej pamäte. Čo je v súčasnej dobe skutočne málo, hlavne keď si uvedomíme, že operačný systém smartphonu je Android 4.4, , a pri spustení náročnejších aplikácií alebo hier nemusí telefón pracovať tak rýchlo a plynulo, ako by sme si predstavovali.  Zadný fotoaparát bude mať rozlíšenie „len“ 13 Mpx, pričom ostatné parametre (ako je napr. veľkosť šošovky, priepustnosť svetla,….) sa nevymykajú parametrom priemerných zariadení.

image

Kodak chce smartphone do predaja vypustiť ešte v priebehu prvého kvartálu tohto roku, pričom koncová cena by mala byť 229 eur.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu