Novinky

Poznáme termín dostupnosti Windows 10 Mobile v susednom Rakúsku

Microsoft začal distribuovať Windows 10 Mobile používateľov skrz celý svet s novou vlajkovou loďou, Lumiou 950 a 950 XL. Čo sa týka ďalších zariadení, tak Windows 10 Mobile by mohol doraziť už čoskoro. Len nedávno sme vám priniesli  článok zo susedného Poľska, v ktorom sme vám priniesli termíny dostupnosti.

Dnes, sa dostali do ďalšie informácie, ktoré zase hovoria o dostupnosti Windows 10 Mobile pre susedný rakúsky trh, konkrétne pre sieť Vodafone, podľa ktorých Windows 10 Mobile bude začne ho postupne uvoľňovať pre zariadenia Lumia 930, 730, 640 XL, 640 a 630 o necelé tri týždne, počas Vianoc.

V prípade ak patríte medzi nedočkavcov a chceli by ste si vyskúšať Windows 10 Mobile skôr ako bude oficiálne dostupný, odporúčame Vám sa zapojiť do programu Windows Insider, v rámci ktorého je distribuovaná vývojárska verzia Windowsu ešte pred jeho oficiálnym vypustením do obehu.

Informácie o tom priniesol portál wmp.com

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu