Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Keď na kvalite zvuku záleží. Tieto značkové slúchadla JBL môžeš mať výrazne lacnejšie ako inokedy

Zdroj: Youtube

Patríte medzi milovníkov hudby? Ak ste odpovedali kladne tak by ste mali spozornieť, dávame vám do pozornosti tieto značkové slúchadla od JBL, ktoré s kupónmi nižšie kúpiš fakt za „babku“.

JBL C100SI slúchadla na každodenné použitie

JBL C100SI sú slúchadla, s ktorými sa nestratíte. Ponúkajú extra ľahké a pohodlné vyhotovenie, basy, ktoré sú typické len pre produkty JBL či univerzálny ovládač. Frekvenčný rozsah týchto slúchadiel je 20Hz-20KHz, ďalej ponúkajú citlivosť meniča 100±3 dBSPL či výstup 3mW. V balení samozrejme nechýba ani sada nadstavcov do uší, vďaka ktorým si môžete sami zvoliť vhodnú „veľkosť“ slúchadiel.

Zdroj: produktová fotografia

JBL C100SI slúchadla nájdeš v limitovanej ponuke za menej ako 14€ na tomto odkaze 

JBL T180A slúchadla pre náročných

Druhou chuťovkou, ktorú sa oplatí neprehliadnuť sú slúchadla JBL T180A. Ktoré kúpiš aktuálne v limitovanej ponuka za menej ako 21€. Teda vo viac ako 30% zľave. Slúchadla ponúkajú independenciu 16 ohm, frekvenčný rozsah 20Hz-22KHz, senzitivitu 105dB, ovládač vrátane mikrofónu či technológiu potlačenia okolitého zvuku.

Zdroj: produktová fotografia

Slúchadla JBL T180A môžeš mať už za necelých 21€

Keď sú ti slúchadla málo

JBL okrem klasických slúchadiel ponúka aj sortiment v podobe prenosných reproduktor a jedným z nich je aj JBL CLIP2, ktorý sa môže pochváliť napríklad vode odolnosťou, frekvenčným pásom 120Hz – 20kHz, batériou o kapacite 730mAh (zhruba 8 hodín prehrávania hudby), výkonom 3W (RMS) a ďalšími vychytávkami.

Zdroj: produktová fotografia

Ak hľadáš prenosný reproduktor tak ho nájdeš na odkaze nižšie. Mimochodom celú akciovú ponuku JBL nájdeš tu.

JBL Clip Reproduktor nájdeš. Aktuálne stojú menej ako 70€

Zdroj: TomTop.com, úvodný obrázok: YT

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu