PC hry

Keď dávajú tak ber. Len dnes na Steame stiahnete hru Crusader Kings II, ktorá stojí okolo 40€ úplne zadarmo. Ponuka je časovo limitovaná

Niekedy netreba ani veľa investovať na to, aby ste postupne rozširovali svoju knižnicu hier o kvalitné herné tituly. Najnovšie na platforme Steam sa objavila hra Crusader Kings II, ktorú aktuálne stiahnete úplne zadarmo pričom jej cena sa pohybuje okolo úrovne 40€.

Crusader Kings II stiahnete aktuálne zo Steamu zadarmo

Crusader Kings II je strategická hra, ktorá sa dostala na trh ešte v roku 2012. Za hrou stojí herné štúdiu Paradox Development Studio. Hra je osadená do rokov 1066 až 1453 kde sa stanete pánom stredovekej dynastie. A ako inak vašou úlohou bude dostať tu Vašu dynastiu na úplný vrchol. Na ceste za týmto cieľom sa stretne s viacerými osobnosťami danej doby, napríklad Harold Godwinson, Robert Guiscard, Robert the Bruce, Harald Hardrada, El Cid, Constantine X Doukas, Harun alshid, Alexios I Komnenos a ďalší.

Ak nie ste fanúšikom stratégií tak aj napriek tomu vám odporúčame si hru stiahnuť. Je predsa dostupná zadarmo a nikdy neviete či vás nezačne baviť. Dlho však neváhajte, hra je dostupná len v limitovanom čase a to do 19:00 dnešného dňa. Hru stiahnete zo zdrojového odkazu nižšie.

Zdroj: Steam, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Fortnite ovládol Android aj napriek tomu, že nie je dostupný cez Google Play. Najnovšie čísla hovoria za všetko
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu