Novinky

Kancelársky balíček Office dostáva aktualizáciu

Microsoft pred pár hodinami vypustil nový Build 16.0.6568.2036 pre kancelársky balíček Office 2016, ktorý je dostupný pre používateľov programu Office 2016 Insider Program.

Aktualizácia prináša dve významné oprávy spojené s protokolom POP3 v Outlooku. Konkrétne Microsoft opravil nasledovne problémy:

  • Po tom čo Outlook stiahol e-maily, všetky e-mailové správy na servery sa zmazali z prijatej pošty
  • Viac násobné sťahovanie e-mailov, ktoré spôsobovalo duplicity

V prípade ak vám aktualizácia nevyskočila automaticky tak je potrebné kliknúť na zložku File > Account > Update Options > Update Now.

Hoci sa nejedná o významnú aktualizáciu v podobe nových funkcionalít, ale aktualizácia spočíva len v oprave dvoch chýb tak aj cez to vám odporúčame Office 2016 čo najskôr aktualizovať, aby ste predišli nepríjemným problémom, spojených so samovoľným odstraňovaním e-mailových správ ako aj sťahovaniu duplicitných e-mailov.

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu