Novinky

Fopá Joe Belfiora? Určite áno

Každému z nás sa raz za čas stane nejaké to fopá a nie je tomu inak ani pri vysoko postaveným ľuďoch v Microsofte a vo Windows komunite.  Najnovšie takáto nepríjemnosť sa stala Joe Belfiore-ovi, ktorý sa chcel pochváliť novým účesom prostredníctvom sociálnej siete Twitter, čo by nebolo nič hrozné, ale to prostredníctvom akého prístroja nahral tento obrázok na internet je veľké fopá.  Pozornému oku totiž určite neutieklo, že Joe sa pochválil prostredníctvom iPhonu (viď obrázok nižšie „via Twitter for iPhone“).

fopa_joe_belfiora

Via TheVerge.com

TIP  9  faktov o Google. Alebo o čom ste ani netušili
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. Nech testuje ale nie verejne. Ja mam z toho pocit ze neveri svojim produktom

  2. ake fopa? je bezne, ze ludia v tychto kruhoch testuju aj konkurencne produkty – musia ich spoznat aby vedeli, co zlepsit. Belfiore to neurobil prvy raz, pred dvoma rokmi spravil presne to iste, a spravil to znova. Dokonca sa k tomu aj sam vyjadril pod zdrojovym clankov Verge… sice to vyzera blbo, ale nie je to nic “trapne”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu