AplikácieNovinkyXbox 360​​Xbox One

Jeden z najpopulárnejších Youtube klientov dostal aktualizáciu a nové funkcie | APLIKÁCIE

Beta verzia populárneho Youtube klienta myTube BETA dostala aktualizáciu. Aktuálna verzia aplikácie je 3.2.10.0. Prináša viacero vylepšení a opráv chýb.

Update prináša širšie možnosti využitia. Novinkou je možnosť vypnutia alebo zapnutia prehrávania hudby na pozadí počas streamovania. Pribudla aj možnosť prepnutia do módu „only audio“, teda len zvuk. Inými slovami budete môcť pri prehrávaní obsahu z Youtube vypnúť obraz a tak ušetriť dáta čo oceníte pri obmedzem objeme predplatených dát.

Ďalšou novinkou, ktorú update priniesol je zvýšenie defaultného nastavenia kvality obrazu na Xbox One nastaveniach, ktoré je po novom 1080p, pri Xbox One X je to už 4K. Update priniesol tiež niekoľko ďalších drobných vylepšení. Napríklad zobrazuje ponuku  menu pri detekcii prebehnutí myšky.

myTube Beta
myTube Beta
Developer: Ryken Studio
Price: Free+

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu