Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Jeden z najlepších e-mailových klientov z iOS je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Newton, jeden z najlepších e-mailových klientov na konkurenčnej platforme iOS je dostupný už aj pre Windows 10 používateľov. Stiahnuť je ho možné aj na Android či Mac.

Newton ponúka viacero pokročilých funkcionalít, napríklad možnosť vytvárania rozvrhov kedy majú byť e-maily odoslané bez ohľadu na to, či ste práve prihlásený na svojom účte alebo nie. Aplikácia zároveň ponúka minimalistický dizajn s jednoduchým a hlavne praktickým UI.  Newton obsahuje tak isto aj funkcionalitu umožňujúcu rýchlo získať informácie o odosielateľovi e-mailu bez toho, aby ste ho museli lustrovať vo vyhľadávačoch. To samozrejme nie všetko, ponúka toho oveľa viac.

Tohto klienta je možné stiahnuť z Windows obchodu cez odkaz nižšie. Celoročné predplatné si však budete musieť priplatiť niekoľko desiatok €, avšak aplikáciu je možné v obmedzenom režime využívať aj v trial verzii. V každom prípade vám odporúčame si ju aspoň vyskúšať a vidieť akým smerom sa uberajú moderné e-mailové klienty z konkurenčných systémov.

Newton Mail
Newton Mail
Developer: CloudMagic, Inc.
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Samsung Galaxy Note 9 vo výkonnostnom teste neohúril, predbehol ho aj iPhone X. Na druhej strane exceloval v prípade testov displeja

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu