ANDROIDNovinkyTIP REDAKCIE

Jeden z najkrajších smartfónov na trhu sa dostal do predpredaja. Stojí necelých 117 aj s poštovným. Dostupný je bez DPH a CLA

Dizajn jednoducho predáva a vedia to nie len v spoločnosti Vernee, ktorej smartfón M5 sa objavil v limitovanej ponuke e-shope GearBest.com kde je momentálne dostupný za predpredajovú cenu niečo málo pod 110€.

Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie tak telo tohto smartfónu je vyhotovené z kovu pričom v páse má len 6.9mm. Na prednej strane ponúka 5.2“ IPS HD displej s 2.5D zahnutím, ktoré v tejto cenovej kategórii je skôr výnimkou ako štandardom.

Zdroj: Vernee

O chod tohto fešáka sa stará osem-jadrový procesor Mediatek MT7750 s pracovnou frekvenciou 1.5GHz, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM s 32GB úložným priestorov a grafický chip Mali-T860 MP2. V útrobách zariadenia nájdeme ešte 3300mAh batériu, ktorá má v kombinácií s HD rozlíšením veľkú šancu na výdrž batérie presahujúci jeden deň. V číslach, batéria vydrží v pohotovostnom režime 240 hodín alebo zvládne 13 hodín prehrávania videa v HD kvalite. Na prednej strane nájdeme ešte kameru s rozlíšením 8MP a podporou technológie Vivid.

Zdroj: Vernee

Na zadnej strane smartfónu dominuje okrem 13MP fotoaparátu aj skener odtlačkov prstov. V základnej výbave nechýba ani podpora DualSIM, LTE (FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz) či výbava senzorov ako sú  Ambient Light Sensor, Compass, Proximity Senso a, G-sensor.

Zdroj: Vernee

PS: smartfón jednoznačne odporúčame objednať cez možnosť dopravy EU Express, kde sa vyhnete prípadným poplatkom v podobe CLA či DPH.

Verne M5 v predpredajovej cene nájdeš len tu

Zdroj: vlastný, obrázky (Vernee)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close