AplikácieNovinkyWindows 10

Je dostupná Facebook Workplace Chat aplikácia. Zatiaľ len pre Windows používateľov | APLIKÁCIE

Začiatkom tohto mesiaca sa na internet objavili prvé správy o tom, že spoločnosť Facebook testuje novú Workplace Chat aplikáciu, a od včerajšieho dňa je oficiálne dostupná pre všetkých. Aplikácia prichádza so všetkými funkciami ako nájdeme na smartfónoch, teda okrem možnosti zdieľania obrazovky, ktorú nájdeme len v desktop verzii aplikácie.

Workplace Chatovacia aplikácia od Facebooku má tieto funkcie

  • Natívne notifikácie.
  • Podpora hlasových a video hovorov.
  • Možnosť zdieľania obrazovky.
  • Jednoduchšie prehliadanie notifikácií z skupinových chatov.
  • Podpora 1:1 chatov ako aj skupinových chatov.

Vanessa Chan, hovorkyňa spoločnosti na margo predstavenia tejto aplikácie povedala, že: „Toto bola jedna z najžiadanejších požiadavok od našich zákazníkov, tam sme ju vytvorili.“.

Aplikácia ponúka možnosť vytvorenia dodatočného účtu, ktorý je oddelený od vášho súkromného. Následne sa môžete robiť interakcie s vašimi kolegami. Aplikáciu stiahnete z tohto odkazu.  

Zdroj: vlastný, Facebook

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu