Novinky

Nový iPhone XS Max má druhý najlepší fotoaparát na trhu podľa DXOMark. V TOP 9 nájdeme ešte zástupcov Xiaomi, Huawei Google, HTC a Samsung

Nedávno predstavené smartfóny z kuchyne americkej spoločnosti Apple zamiešali poradie v rámci najlepších fotomobilov na trhu. Konkrétne zariadenie Appple iPhone XS Max sa obsadil 2. priečku v rámci DXOMark.

Ako môžete nižšie vidieť tak dominantným zariadením na trhu je smartfón Huawei P20 Pro s tromi kamerami. Rozdiel však medzi prvým a posledným zariadením z tabuľky nie je vôbec tak výrazný ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať – 11 bodov.

iPhone XS Max fotoaparat
Zdroj: dxomark.com

V každom prípade nový iPhone Max XS patrí medzi elitné fotomobily. Oproti minuloročnej vlajkovej lodi iPhone X si polepši o 8 bodov.

Nižšie vo videu môžete „ochutnať“ kvalitu videí nového iPhone XS Max.

Zdroj: dxomark.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu