Novinky

iOS aplikácie zas o krok bližšie k Windows 10 mobile

To, že sa Microsoft aktívne venuje prineseniu všetkých aplikácií z iOS na jeho novú platformu nie je žiadnym tajomstvom. Projekt sa vola Islandwood. A spoločnosť dosiahla ďalší dôležitý medzistupeň v ceste ku svojmu cielu.

Zatiaľ čo podobný projekt menom Astoria, ktorý má za cieľ priniesť android aplikácie na windows phone, sa dostal do slepej uličky, tak Islandwood už vydal von prvý návod pre vývojárov iOS aplikácií, ako môžu dostať svoje aplikácie do novej platformy. Celý blog post si môžete prečítať na následujúcej adrese TU

Na webstránke projektu už bola zverejnená nová aplikácia na analyzovanie iOS aplikácií, ktorá ma za úlohu “uvidíte presne, koľko práce musíte ešte vykonať, aby ste konvertovali vašu aplikáciu na Windows spolu s tipmi a trikmi pre knižnice, ktoré zatiaľ nepodporujú konverziu.”

Podľa viacerých analytikov je toto jasným znakom, že Microsoft sa blíži k vývinu úspešného portu. Prečo by inak vydali aplikáciu, ktorá by hovorila vývojarom, koľko práce musia ešte vykonať, aby ich aplikácia fungovala aj na Windows 10.

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu