Novinky

Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Najväčší internetový obchod na Slovensku, Alza.sk, už druhý deň sprevádza nepríjemný výpadok, kvôli ktorému si zákazníci nemôžu prevziať objednávky a dokonca nefunguje ani možnosť sa skontaktovať s infolinkou. Na výpadok internetového obchodu Alza nás upozornil náš čitateľ už včera okolo 17-tej hodiny. Výpadok pravdepodobne od tej doby neustále pretrváva.

O výpadku informovala už aj Alza.CZ na svojej Facebookovej stránke. Podľa dostupných informácií sa chyba týka priamo počítačového systému, na ktorom Alza beží. Samotný problém sa dokonca týka aj českej Alzy, takže sa bude pravdepodobne jednať o rozsiahlejší výpadok. Najväčší internetový obchod už dnes na svojich stránkach upozorňuje: „Všetky naše predajne sú dnes otvorené, žiaľ služby zatiaľ budú obmedzené. Dočasne nie je možné vyzdvihnúť už zadané objednávky. Počkajte prosím na SMS informujúce o doručení tovaru. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniklú situáciu.

Aktuálne nie je jasné, dokedy bude ešte nepríjemný výpadok trvať. Isté je, že Alza robí čo môže, aby bol výpadok čo najskôr odstránený. Spoločnosť v rámci svojej podpory na Facebooku jednému zo zákazníkov napísala, že objednávky cez systém normálne prechádzajú a akonáhle budú pripravené k odberu, tak zákazníci o tom budú informovaní prostredníctvom SMS správy.

Aktualizované 23.05.2018 o 9:34: V tejto chvíli je už systém Alzy opäť plne funkčný. O funkčnosti systému Alza informovala svojich zákazníkov aj na svojej Facebookovej stránke.

Zdroj: vlastný, Úvodný obrázok: alza.sk

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu