Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Inštalovanie aktualizácií pre Windows 10 už nebude také zdĺhavé ako doteraz

Zdroj: vlastný

Microsoft zmení spôsob inštalovania a sťahovania aktualizácií pre operačný systém Windows 10. Nový systém aktualizovania príde spolu s aktualizáciou Fall Creators Update, no už teraz ho nájdete v najnovších Insider buildoch. Gigant z Redmondu zmenil systém sťahovania, inštalovania a všetkých procesov, ktoré sa týkajú aktualizovania systému.

Nový spôsob inštalovania aktualizácií bude menej rušivý pre používateľov a zároveň skráti čas inštalovania aktualizácií. Celkový čas sťahovania a inštalovania aktualizácií sa v podstate moc výrazne neskráti. Celá online fáza, keď Windows sťahuje aktualizácie, zaberie viac času ako doteraz. Ak Windows sťahuje aktualizácie na pozadí a ste doma, nieje v tom žiadny problém. Po novom sa niektoré kroky, ktoré sa vykonávali doteraz v offline fáze (keď sa inštalujú aktualizácie), vykonajú už pri sťahovaní aktualizácií. Tým pádom bude celá nudná obrazovka s načítavacími percentami oveľa kratšia.

Pokiaľ budete sledovať celý čas aj sťahovania aj inštalovania aktualizácií, zrejme neprídete na nejaký značný rozdiel. Výhodu však je oveľa kratší čas inštalácie aktualizácií.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Quake Champions otvára dvere pre všetkých. Dostupný je úplne zadarmo!

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu