Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Instagram prináša možnosť archivovať fotografie z profilu

Zdroj: vlastný

Instagram prichádza s ďalšou aktualizáciou, v ktorej prináša ďalšiu zaujímavú funkciu. Najnovšia funkcia “Archivovať” je dostupná pre používateľov s operačným systémom Android, iOS a onedlho pribudne aj do Windows 10. S funkciou Archivovať, dokážu používatelia skryť a opätovne znovu zobraziť fotografie na svojom profile.

Tým pádom môžete svoje nevydarené alebo trápne fotky uložiť do archívu, z ktorého si ich dokážete hocikedy znovu a rýchlo uverejniť naspäť na váš profil.

Ako archivovať svoje fotky z profilu?

  • Otvorte aplikáciu Instagram a choďte na svoj profil.
  • Z vášho profilu vyberte fotografiu, ktorú chcete archivovať.
  • Akonáhle máte fotografiu otvorenú, kliknite na … (možnosti) a vyberte možnosť Archivovať.

    Zdroj: vlastný

Archivovanú fotografiu už neuvidí žiadny váš follower. Pre zobrazenie fotografií v Archíve stlačte novú ikonu v pravom hornom rohu vášho profilu. Všetky archivované fotografie sa uložia spolu s lajkmi aj komentármi pod príspevkom. Pokiaľ by ste archivovanú fotku chceli znovu zobraziť na vašom profile, stačí otvoriť archivovanú fotografiu, kliknúť na … (možnosti) a vybrať možnosť Zobraziť v profile. Táto fotografia sa znovu zobrazí v pôvodnom stave, tak ako bola pred archivovaním.

Zdroj: vlastný


Instagram
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free

Zdroj: vlastný

 

TIP  Takto si nainštaluješ Fortnite do svojho smartfónu! | NÁVOD

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu