Aplikácie

Pozrite si čo prináša včerajšia aktualizácia aplikácie 6tag

Jeden z najpopulárnejších klientov pre Instagram 6tag, dostal včera aktualizáciu, ktorá prináša a vylepšuje viacero funkcionalít. 6tag od včera podporuje vyššie rozlíšenie obrázkov, ktoré si používatelia nahrávajú ako avatar, dovoľuje presmerovanie z odkazov v komentároch a z postov, ďalej bola pridaná nová funkcionalita vyhľadávania priateľov na Facebooku, možnosť označenia priateľov a zrýchlenie načítavania komentárov.

V prípade ak aplikáciu nepoznáte, 6tag je alternatívny klient pre populárnu službu Instagram, ktorá umožňuje prostredníctvom mobilnej aplikácie nahrávať na sociálne siete napríklad videá alebo fotografie, ktoré môžete následne upravovať pomocou rôznych filtrov.

(pozn. na videu nie sú zachytené novinky z včerajšej aktualizácie)

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu