NovinkyTECH

IDC: Nokia 3310 je najlepšie predávajúcim sa hlúpym telefónov v Západnej Európe

Nokia 3310, telefón ktorý svojho času bol jedným z najrozšírenejším na svete a zároveň kolovali ňom tisícky legiend zažil svoje znovu narodenie relatívne nedávno, v podstate apríli tohto roka.

Podľa najnovšieho reportu IDC, Nokia 3310 opäť dobýva domácnosti používateľov, totiž je najlepšie predávaným „hlúpym“ telefónom v Západnej Európe, hovorí Francisco Jeronimo, riaditeľ  IDC.

Mimochodom, spoločnosť HMD oznámila len niekoľko dní dozadu, že sa chystá priniesť na trh aj 3G verziu tohto telefónu v nasledujúcich mesiacoch. Pevne veríme, že spoločnosť tak pokryje stále neutíchajúci sa záujem o tento telefón, na druhej strane, ak sa to nepodarí spoločnosti HMD tak určite na trh prídu dôveryhodné napodobeniny, ako je napríklad táto.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu