Aplikácie

Od včerajška je Hyperlapse dostupný aj pre telefóny s 512 MB RAM

Ešte minulý rok sme vám priniesli článok o pripravovanej aplikácii Hyperlapse, za ktorou stoja vývojári z Microsoftu. Následne sa Hyperlapse dostal do Windows Phone obchodu v polovici mája tohto roka a dostupný bol len pre vybrané mobilné zariadenia.

Niekoľko hodín dozadu Microsoft vypustil aktualizáciu pre túto aplikáciu, ktorá prináša podporu pre väčšie množstvo zariadení. Minimálne hardvérové požiadavky sú od včerajšieho dňa nasledovné:

  • Procesor Qualcomm Snapdragon S4
  • 512 MB RAM pamäte (avšak bez podpory HD videí)

Pre tých, ktorí aplikáciu nepoznajú, tak Hyperlapse slúži na vylepšenie vašich videí. Aplikácia na základe zložitých algoritmov upraví video tak, že preskočí “nudné” pasáže a video skráti a následne ho upraví tak, že bude vyzerať podstatne dynamickejšie a zaujímavejšie. 

V prípade ak nemáte mobilný telefón s Windows Phone 8.1, tak aplikácia je dostupná aj pre Android zariadenia. Stiahnuť ju môžete na tomto linku.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu