Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Podarený hudobný prehrávač N7player stiahnete (len) dnes z obchodu zadarmo

Máte radi hudbu, ale z nejakého dôvodu nie ste spokojný s vašim súčasným prehrávačom? Tak nezúfajte, máme pre vás tip na aplikáciu n7player, ktorú dnes prostredníctvom get.myappfree.it môžete získať zadarmo.

N7player je hudobný prehrávač, ktorý má viac ako 10 miliónov stiahnutí skrz všetky platformy. Výhodou tohto prehrávača je veľmi “čisté” užívateľské prostredie, ktoré si vás svojou jednoduchosťou získa. Aplikácia tiež umožňuje vytváranie vlastných playlistov, vďaka ktorým sa k svojej obľúbenej hudbe dostanete oveľa rýchlejšie ako je tomu v nativnej aplikácii Hudba. Poteší vás aj prekrásne grafické spracovanie, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

V prípade, ak by ste aj vy chcel dostávať tipy na prémiové aplikácie a hry zadarmo, tak vám odporúčame využívať aplikáciu myAppFree, ktorú si môžete stiahnuť z nasledovného linku.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Samotnú aplikáciu N7player si môžete stiahnuť zadarmo priamo z obchodu cez následovný odkaz alebo cez myAppFree.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

 

TIP  Populárna aplikácia Concepts z iOS prichádza na Windows 10 platformu. Má ambíciu nahradiť nielen skicár, ale aj profesionálne editory | APLIKÁCIE

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu