ANDROIDTECHZariadenia

Huawei P30 oficiálne potvrdený samotným generálnym riaditeľom

Generálny riaditeľ spoločnosti Huawei, Richard Yu, oficiálne potvrdil názov novej generácie smartfónu Huawei P30. Stalo sa tak počas rozhovoru na momentálne prebiehajúcej konferencii IFA 2018 v Berlíne.

P30 bude ešte lepší ako Mate 20 a P20 Pro

Nečakaná informácia vyšla z úst samotného generálneho riaditeľa počas skupinového rozhovoru ohľadom impozantných predajov spoločnosti Huawei v posledných mesiacoch. Riaditeľ Richard Yu poskytol naozaj dlhú odpoveď v ktorej podotkol: „Mate 20 bude ešte lepší ako P20 Pro… a budúcoročná P30 bude ešte lepšia. „

Rozpoznávanie objektov

Ďalšou skvelou novinkou, ktorú počas rozhovoru taktiež generálny riaditeľ spoločnosti Huawei spomenul, je rozpoznávanie objektov v reálnom čase, ktorým bude vybavený už Huawei Mate 20. Rozpoznávanie objektov je možné vďaka nedávno predstavenému čipsetu Kirin 980, ktorý bude súčasťou práve spomínaného smartfónu Huawei Mate 20.

Očakávané predstavenie

Keďže spoločnosť Huawei má pred sebou ešte predstavenie dlho očakávaného smartfónu Mate 20, na nový P30 si samozrejme ešte ďalších pár mesiacov počkáme. Podľa odhadov a momentálne dostupných informácií to vyzerá tak, že smartfóny Mate 20 a Mate 20 Pro budú predstavené v polovici októbra, čo by následne znamenalo, že nová P30 by mohla byť svetu predstavená už vo februári 2019.

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (cnbc.com)

Tagy
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu