Novinky

Huawei Mate 20 Pro unikol na produktových fotografiách. Odhaľuje 3 kamery na zadnej strane

3 kamery sú predsa lepšie ako 2, nemáme pravdu? Na internet sa dostalo niekoľko produktových fotografií najočakávanejšieho smartfónu z kuchyne čínskej spoločnosti Huawei – Huawei 20 Pro.

Uniknuté obrázky ukazujú zariadenie v plnej kráse. Odhaľujú kompletný predný panel, v rámci ktorého sa dočkáme skutočne minimálnym rámčekov okolo displeja. Nebude chýbať ani drobný výrez v hornej časti displeja, v ktorom nájdeme prednú kameru, vrátane reproduktora a senzorov.

Huawei 20 Pro
Zdroj: produktová fotografia via WinFuture.de

Prejdime však k zadnej strane zariadenia. Tá je totiž oveľa zaujímavejšia. Ako môžete nižšie vidieť tak smartfón ponúkne nie 2 kamery, ale hneď 3, ktorým bude dopomáhať dióda.

Huawei 20 Pro_2
Zdroj: produktová fotografia via WinFuture.de

Možno ste si všimli, že na obrázok absentuje skener odtlačkov prstov. Očakáva sa, že Huawei 20 Pro bude mať skener implementovaný priamo v prednom OLED panely s rozlíšením 3120 x 1440 bodov, ktorého veľkosť má byť 6,3“. Smartfón by nemal disponovať jackom, čo potvrdzujú aj samotné fotografie.

Smartfón by mal byť vybavený procesorom HiSilicon Kirin 980 SoC, ktorý je vyrobený 7nm technológiou. Mimochodom spoločnosť Huawei niekoľko dní dozadu informovala verejnosť, že ich procesor je výkonnejší ako ten od Apple v najnovších iPhone telefónoch.

Smartfón by mal byť predstavený už o niekoľko týždňov, konkrétne 16. októbra.

Zdroj: Arstechnica.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu