NovinkyXiaomi

Huami AMAZFIT 3 sú oficiálne predstavené! Prinášajú viacero technologických noviniek

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Huami, patriaca pod  Xiaomi predstaví nové smart hodinky AMAZFIT 3. Tak sa teraz aj deje.

Nové smarthodinky Huami Amazfit 3 prichádzajú s viacerými technologickými vylepšeniami, ale tými najhorúcejšími funkciami sú podpora NFC, celodenné sledovanie tepovej frekvencie vrátane abnormálnej aktivity. Čerešničkou na torte je, že spoločnosti Huami sa podarilo vyvinúť senzor, ktorý je o 98% presnejší a zároveň o 80% úspornejší.

Huami Amazfit 3
Zdroj: produktová fotografia

Hodinky prichádzajú na trh s 1.3“ AMOLED displejom s rozlíšením 360 x 360 bodov. Okrem toho ďalšou technologickou novinkou je vstavaná osobná asistentka Xiaomi Ai, ktorá dokáže spolupracovať so zariadeniami z produktovej línie Mijia. Inými slovami prostredníctvom hodiniek dokážete ovládať viacero domácich spotrebičov.

Huami Amazfit 3_uvodny obrazok
Zdroj: produktová fotografia

Hodinky prichádzajú na trh s 11 rôznymi športovými módmi (napr. mód behu, chôdze, šplhania, tesinu,…), podporou GPS + GLONASS.

Huami Amazfit 3_3
Zdroj: produktová fotografia

Batéria týchto hodiniek sľubuje 5 dní v režime stand-by. Defakto rovnako u predošlej generácii. Čo sa týka ceny tak jedným z prvých obchodov kde sa objavili je e-shop Geekbuying, v ktorom stoja niečo málo pod 160€.

Huami Amazfit 3

Zdroj: vlastný, Xiaomi

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu