Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

HTC to poriadne prepísklo! K novému smartfónu HTC U12 s prívlastkom vlajková loď nebude možné pripojiť slúchadlá!

Zdroj: HTC

Spoločnosť HTC pred nedávnom predstavila novú vlajkovú loď HTC U12+, ktorá prináša veľmi elegantný dizajn a vysoký výkon. Viacerých používateľov možno sklamala absencia 3,5 mm konektora jack pre slúchadlá, kvôli ktorému nebude možné k telefónu pripojiť väčšinu slúchadiel. Teraz spoločnosť prezradila zaujímavú informáciu, ktorá zároveň fanúšikov značky nepotešila.

HTC U12+ príde bez redukcie na klasický jack

HTC sa rozhodlo k novej vlajkovej lodi do predajného balenia nepribaliť žiadnu redukciu. K smartfónu tak nebude možné pripojiť akékoľvek slúchadlá s klasickým jack konektorom bez toho, aby si používatelia nezadovážili nejakú redukciu. Tento krok fanúšikov značky určite sklamal, pretože konkurencia do predajného balenia stále vkladá aj redukciu, aby mohli používatelia k smartfónu pripojiť akékoľvek svoje slúchadlá. Tu sa zdá, že sa HTC spolieha iba na konektor USB Type-C a na slúchadlá, ktoré budú priamo vložené v balení.

Pozitívnou správou je, že v balení HTC U12+ nájdeme rýchlu nabíjačku. Niektoré distribúcie budú navyše dodávané aj s spolu s transparentným obalom. V tejto chvíli sa začínajú objavovať prvé ponuky na predobjednávky smartfónu HTC U12+ v Európe. Zároveň však ešte stále nevieme, kedy presne nové HTCčko príde na náš trh. Orientačná cena nového HTC je okolo 890 € s DPH.

TIP  Microsoft nahral do obchodu aplikáciu „Váš telefón“, ktorá prepojí smartfón s PC

Zdroj: twitter.com ilustračný obrázok: Úvodný obrázok: HTC

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu