NovinkyŠPEKULÁCIE

Hranie so slovíčkami alebo Windows Phone bez Phone

Len pár dni dozadu sme Vás informovali o tom, že Microsoft uvažuje o odstránení loga Nokie zo svojich telefónov. Po novom by teda mali mať telefóny z dielne Nokie skrátený názov len na Lumia XY. GoFone zašiel ešte ďalej. Má totiž na svojom zadnom kryte len „Windows“ namiesto „Windows Phone“.

Tento nový smartphone je len špičkou ľadovca, ktorý poukazuje na trend zjednocovania zariadení s operačným systémom Windows Phone. Logo Microsoftu uvidíme do konca roka určite ešte na ďalších desiatkach zariadení, ktoré budú bojovať o svoj podiel na trhu. Sami sme zvedaví, či výrobcovia telefónov budú propagovať ešte nenastolený trend Microsoftu.

Myslíte si, že sa jedná o nový trend alebo je to len zhoda náhod?

Zdroj: mojwindows.sk

TIP  Xiaomi Mi 8 Youth je oficiálne predstavený! Toto by mal byť nový kráľ strednej triedy
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu