NovinkyWindows 10

Hráči zbystrite, takto bude vyzerať nový Game Bar v Redstone 4 aktualizácii

V najnovšej aktualizácii Windows 10 Redstone 4 Build 17046 je schovaný kód, ktorý odhaľuje nový dizajn Game Bar v rozhraní systému. Obrázok vyššie (via Thrurrot) ukazuje ako bude vyzerať nový Game Bar, ktorý bude ťažiť z UWP platformy.

Niekoľko viditeľných zmien v rozhraní Game Bar

  • Game Bar je väčší, s prvkami transparentnosti a podporou svetlého ako aj tmavého módu.
  • Xbox Live avatar zmizol a bol nahradený vašim Gametagmi.
  • Bolo pridaných niekoľko rýchlil odkazov pri rýchly prístup do vášho Xbox Live profilu, folderu s nahrávkami, nastavení,…
  • Boli pridané hodiny.
  • Pribudlo niekoľko možností nastavení streamovania.

Očividne Microsoft pracuje na viacerých zmenách v rámci rozhrania a treba povedať, že prvky dizajnového jazyka Fluent Desing prinášajú vítané zmeny. Čo na to poviete?

Zdroj: Thurrot

TIP  Microsoft už nebude ďalej upozorňovať používateľov, aby používali Edge keď sa rozhodnú inštalovať Chrome
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu