Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená

Zdroj: Youtube (PlayStation)

Ak patríte medzi hráčov hier, ktorí sa radi boja tak by ste určite nemali premeškať príležitosť uchmatnúť si prémiovú hru Layers of Fear, ktorá je aktuálne na Steame dostupná úplne zadarmo.

Hra sa radí do kategórie hororových hier. Dej hry sa odohráva vo viktoriánskom sídle, ktoré je inšpirované 19. storočím, ktoré v sebe skrýva desiatky príbehov a mini hádaniek, vďaka ktorým sa posúvate vpred. Vy, ako ústredná postava ste maliarom, ktorá to však v hlavne nebude mať celkom v poriadku. A aby ste sa vyrovnali s nepriazňou osudu tak svoj žiaľ zapíjate alkoholom, ktorý však funguje úplne inak ako by ste chceli. Ten vám totiž okrem pocitu opojenia nasadí do hlavy démonov.

Samozrejme ako budete postupne napredovať v hre tak narazíte na strašidelné udalosti skrývajúce sa na hernom pozadí, ktoré vás do deju hry budú stále viac a viac vťahovať. Aby toho nebolo málo tak aj prostredie hry nie je „ružové“, neustále vás bude sprevádzať búrka, strašidelné pazvuky, rôzne dopadajúce tienia najrôznejších tvarov, ktoré vás dokážu v lepšom prípade dať len do pozoru, v tom horšom vás privedú do šialenstva.

V každom prípade aj keby ste neboli najväčším fanúšikom hororových hier, tak aj napriek tomu by ste nemali premeškať príležitosť získať jednu z tých lepších hier, ktoré nájdeme v takto špecifickom žánri. Hra bude dostupná zadarmo len do zajtrajšieho poobedia.

TIP  Quake Champions otvára dvere pre všetkých. Dostupný je úplne zadarmo!
Layers of Fear zadarmo
Zdroj: vlastný
Layers of Fear
Layers of Fear
Developer: Bloober Team SA
Price: 19,99 €

Zdroj: Steam, úvodný obrázok: Youtube (PlayStation)

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu