PC HRYWindows 10Windows 10 Mobile

Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny

Keď sa povie Surface Phone tak určite mnohých z vás prepadne pocit bezmocnosti, ktorý sa podarilo spoločnosti Microsoft vybudovať okolo tohto smartfónu, o ktorom sa hovorí už roky a mnohí do ňho vkladajú nádeje, že by mohol priniesť mobilný svet Windowsu opäť na vrchol, ale nikdy nebol oficiálny potvrdený.

Niekoľko dní dozadu sa objavili ďalšie odkazy v zdrojovom kóde vyvíjanom Microsoft na tento mystický smartfón (resp. na Andromeda OS), konkrétne v hre Miami Street.

Najnovšie sa v tichosti  táto hra objavila v Microsoft obchode exkluzívne len pre vybrané regióny (napr. Holandsko). Podľa popisu hra je kompatibilná zatiaľ len s počítačom.

Zdroj: vlastný

Túto tému budeme aj naďalej sledovať a hneď ako sa objavia nové informácie tak vás budeme o nich informovať. PS: ak by ste si hru chceli vyskúšať tak je potrebné zmeniť v Nastaveniach počítača jazyk a región na Holandsko, prípadne USA.

Miami Street
Miami Street
Developer: Microsoft Studios
Price: unknown

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Microsoft Store

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu