Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny

Zdroj: Microsoft Store

Keď sa povie Surface Phone tak určite mnohých z vás prepadne pocit bezmocnosti, ktorý sa podarilo spoločnosti Microsoft vybudovať okolo tohto smartfónu, o ktorom sa hovorí už roky a mnohí do ňho vkladajú nádeje, že by mohol priniesť mobilný svet Windowsu opäť na vrchol, ale nikdy nebol oficiálny potvrdený.

Niekoľko dní dozadu sa objavili ďalšie odkazy v zdrojovom kóde vyvíjanom Microsoft na tento mystický smartfón (resp. na Andromeda OS), konkrétne v hre Miami Street.

Najnovšie sa v tichosti  táto hra objavila v Microsoft obchode exkluzívne len pre vybrané regióny (napr. Holandsko). Podľa popisu hra je kompatibilná zatiaľ len s počítačom.

Zdroj: vlastný

Túto tému budeme aj naďalej sledovať a hneď ako sa objavia nové informácie tak vás budeme o nich informovať. PS: ak by ste si hru chceli vyskúšať tak je potrebné zmeniť v Nastaveniach počítača jazyk a región na Holandsko, prípadne USA.

Miami Street
Miami Street
Developer: Microsoft Studios
Price: Free+

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Microsoft Store

TIP  Microsoft nepriamo potvrdzuje, že projekt Windows Core OS stále žije!

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu