Zariadenia

HP predstavuje prvý prenosný počítač 2-v-1 s USB-C

HP Pavilion x2 je odnímateľný počítač, ktorý nebude fungovať len ako tablet, ale aj ako laptop. Tento model nebude síce vrcholom modelovej ponuky, ale bude vybavený s USB-C. Doteraz bol tento najnovší port vyhradený len pre najvyššie rady počítačov.

Pavilion x2 je pomerne tenký počítač s odnímatelnou obrazovkou. Môžete ho používať ako tablet ale aj ako plnohodnotný počítač s klávesnicou. Okrem USB-C bude vybavený aj klasickými USB-2,0 portami aby ste pripojili aj iné príslušenstvo k počítaču.

hp-pavilion-x2

Magnetický záves pre pripojenie obrazovky ku klávesnici už nebude obsahovať bezpečnostnú umelú sponu ako to bolo u predchádzajúcich modelov.Takže, čo o špecifikáciách? Spoločnosť HP vybavila tento model 10-palcovým IPS displejom (1280×800), Intel Atom procesor, Windows 8.1 , 64GB úložného priestoru na  skladovanie dát (s expanziou microSD), 2 GB RAM, a životnosť batérie až 10 hodín. Rovnako ako porty USB, HP bude obsahovať aj micro HDMI port. Predaj tabletu začína v USA 21 júla za cenu 299,99 dolárov.

TIP  Nový Razer Phone 2 príde už 10. októbra. Čo máme od neho očakávať?
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu