NovinkyWindows 10 MobileZariadenia

HP hovorí, že správy týkajúce sa konca podpory a predaja Elite x3 smartfónu sú len fámy

Počas včerajšieho dňa internetom prebehli informácie o tom, že spoločnosť HP sa chystá ukončiť podporu zariadenia HP Elite x3 ako aj zastaviť jeho samotný predaj k 1. novembru. Spolu s touto informáciou sa objavili aj prvé špekulácie o tom, že nový operačný systém Andromeda, na ktorom Microsoft údajne pracuje nebude dostupný pre dnešné najvýkonnejšie prístroje (čo je aj teoreticky možné).

Tieto správy pritom pri pohľade na aktuálny stav na trhu by neboli žiadnym prekvapením, predsa 1% komunita chytrých zariadení nie je terno pre žiadneho výrobcu zariadení a nehovorviac o cenovej politike smartfónu, ktorý patrí medzi tie najdrahšie na trhu.

Spoločnosť však niekoľko hodín po vynorení sa týchto správ začala ich prostredníctvom svojho hovorcu vyvraciať. V stanovisku sa hovorí, že spoločnosť aj naďalej bude plne oddaná svojej mobilnej stratégii a bude samrtfón predávať až do roku 2019, pričom dodáva, že sa bude aj do budúcnosti venovať oblasti mobility, aby reagovala na aktuálne požiadavky trhu.

Zdroj: WindowsLatest, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Už o pár dní sa dočkáme novej generácie Xiaomi Huami Amazfit chytrých hodiniek. PS: prinesú revolučnú technológiu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu