TIP REDAKCIE

Do predaja sa dostáva nový kráľ výdrže s batériou 6200 mAh. Stojí menej ako 114€

Určite to poznáte, nedostatok šťavy a to hlavne keď ju najviac potrebujete. Nuž v takomto prípade máte na výber, buď si k telefónu pribaliť externú powerbanku alebo si zadovážiť smartfón s obrou batériou. My sme si dnes pre vás pripravili práve druhú spomínanú alternatívu, tá totiž v kombinácií so zaujímavým hardwarom pod kapotou je lákavou voľbou pre používateľov, ktorí nie sú ochotní za telefón dať pol mesačne mzdy.

Dnes tu máme tip na veľmi elegantný smartfón so zaujímavou výbavou a veľmi atraktívnou cenovkou, ktorá je aktuálne menej ako 114 €. Za túto cenu však získaš SMARTFÓN HOMTOM S99 so skvelým pomerom ceny a výkonu.

HOMTOM S99
Produktová fotografia

Tento zaujímavý smartfón môžeš teraz získať za najlepšiu cenu na trhu

Smartfón HOMTOM S99 ponúka veľký 5,5″ IPS displej s rozlíšením 1440 na 720 pixelov. Na prednej strane ešte nájdeme okrem senzora okolitého jasu a reproduktora aj 13 Mpx fotoaparát pre selfies zábery. Tento fón využíva softvérové tlačidlá priamo na displeji, čo výrobcovi umožnilo použiť užšie rámčeky okolo displeja. Vďaka tomu je tak ergonómia, teda aj ovládanie smartfónu rozhodne zaujímavejšie.

HOMTOM S99
Produktová fotografia

HOMTOM S99 ponúka špičkovú výdrž batérie a dostatočný výkon pre každodenné používanie

Pod kapotou tohto cenovo dostupného smartfónu týka dostatočne výkonný 8-jadrový procesor MediaTek 6750 s taktom 1,5 GHz, ktorému sekunduje až 4 GB operačná pamäť RAM a dostatočne veľké 64 GB úložisko. Mimochodom, o úložný priestor núdza určite nebude, keďže HOMTOM S99 ponúka možnosť vloženia pamäťovej karty až o veľkosti 256 GB. O samotný hardvér sa stará až 6200 mAh batéria, ktorý tak ponúka výdrž na jedno nabitie po dobu dvoch až troch dní pri aktívnom používaní. Tento smartfón tak jednoducho vo vydrží batérie vyniká a väčšina konkurencie za takú cenovkou môže o tak silnej výdrži batérie len snívať.

Výrobca sa snažil nerobiť aj napriek nízkej cene žiadne radikálne mínusy, a preto na zadnej strane nájdeme 21 Mpx a 2 Mpx fotoaparát. V praxi tak duálny fotoaparát prináša vo svojej cenovke zaujímavé výsledky, ktoré by sme pri telefóne pod 150€ len ťažko hľadali. Tento smartfón vo svojej výbave ponúka aj funkciu Face ID, teda možnosť smartfón odomykať aj prostredníctvom skenu tváre.

HOMTOM S99 je v kocke povedané opäť ďalší skvelý smartfón s dobrým pomerom ceny a výkonu. Medzi plusy môžeme určite zaradiť najnovší Android 8 Oreo či hrúbku smartfónu len 7 mm, čo je skvelá hodnota napriek prítomnosti veľkej a silnej batérie. Aktuálne môžeš tento smartfón získať z pôvodných 135 € len za 113.09 €. PS: taktiež si vieš pri objednávke zvoliť rýchle cez EU Express kde smartfón ti bude doručený už o pár pričom čerešničkou na torte je, že pri tomto type dopravy neplatíš CLO a ani DPH, všetko za teba vybaví e-shop. 

Tento zaujímavý smartfón môžeš teraz získať za najlepšiu cenu na trhu

Zdroj: TS, obrázky: produktové fotografie

 

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu