Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Staň sa jedným z nás

wewantyou

Windowscentrum.sk je fanúšikovský portál, ktorý je prioritne zameraný na Windows a Windows Phone spravodajstvo, ale nie sú nám cudzie ani iné operačné systémy či zaujímavosti zo sveta technológií. Samotný portál vznikol začiatkom roka 2014 ako fan blog Windows Phone zariadení a dnes sme jedna z najväčších Windows komunít na Slovensku a v Česku, ktorá si našla cestu aj medzi „nefanúšikov“ Windows komunity.

Koho hľadáme?

Hľadáme človeka, ktorý má záujem o IT oblasť, rád píše a nebojí sa nových výziev. Ak si myslíš, že na to máš, tak nám pošli ukážku svojho článku na e-mail info@windowscentrum.sk a následne ťa budeme kontaktovať s ďalšími inštrukciami.

Na oplátku ti vieme poskytnúť kladnú referenciu (potvrdenie o stáži) a možnosť podieľať sa na tvorbe najväčšieho Windows portálu na Slovensku. Zároveň ak študuješ tak ti vieme poskytnúť aj mzdu od 1,50€ a vyššie za článok. Študenti si u nás zarobia v priemere 120€ – 150€ mesačne za 40 až 60 hodín práce z domu.

Okrem šikovného redaktora hľadáme aj špecialistu na PPC reklamu, ktorý bude mať na starosti primárne správu kampaní, vrátane vytvárania virálneho obsahu na FB a iných sociálnych sieťach (napr. vtipné obrázky) a PR článkov. Správca kampaní by mal mať analytické zručnosti, mal by vedieť z exportu dát povedať na aké PR články sa máme sústreďovať a zároveň by mal zvládať nastaviť PPC kampane. Základná mzda je 50€ + variabilná zložka, ktorá pozostáva z podielu celkového obratu.

Ak ťa ponuka zaujala tak sa nám ozvi na e-mail info@windowscentrum.sk  a do predmetu správy uveď „Správca PPC kampaní“ a napíš nám niečo o svojich skúsenostiach.

PS: ak si nenašiel medzi ponúkanými pozíciami tú svoju a myslíš si, že by si bol pre nás prínosom tak neváhaj a ozvy sa nám. Pre šikovných ľudí, ktorí prinášajú pridanú hodnotu miesto vždy nájdeme.

 

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu