Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Herný smartfón Razer Phone a OnePlus 5T v teste rýchlosti porazili iPhone X

Zdroj: Youtube

Keď príde na výber telefónu tak používatelia sa pozerajú na viacero faktorov. Jedným z hlavných je napríklad cena či výkon. Odhliadnuc teraz od ceny Youtuber vystupujúcu pod prezývkou „PhoneBuff“ sa pozrel na reakčné časy vybraných smartfónov na trhu. Konkrétne na smartfón iPhone X, OnePlus 5TRazer Phone, ktorý sa hrdí prezývkou herný smartfón. Na výsledok jeho porovnania sa môžete pozrieť nižšie vo videu, ktoré uverejnil na serveroch Youtube.

iPhone X vs Razer Phone vs OnePlus 5T

Ako môžete vidieť nižšie v teste tak prebiehal v dvoch kolách. Odlišovali sa od seba v tom, že v prvom kole išlo o prvotné spustenie aplikácií a hier a v tom druhom sa jednalo o znovu spustenie  kde je možné vidieť už výraznejšie rozdiely.

Nižšie si môžete pozrieť papierové parametre spomínaných telefónov. V každom prípade však rozdiely nie sú až tak výrazne a možno konštatovať, že aj keď iPhone X si daril najhoršie tak v praxi výsledky bežný používateľ v podstate nepocíti.

Zdroj: Youtube (PhoneBuff)

Zdroj: ubergizmo.com

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu