TECHZariadenia

Je za dverami herný smartfón od Nokie?

Keď sa povie HMD tak pre mnohých tento pojem nie je už neznámym. Jedná sa o spoločnosť, pod ktorú patrí už nejaký ten piatok fínsky mobilný výrobca telefónov – Nokia.

Posledné týždne sa okolo Nokii popísalo toho celkom dosť a to hlavne v spojitosti so smartfónom Nokia 9, ktorý by mal na trh prísť s 5 šošovkami.  Smartfón sme mohli vidieť na niekoľkých fotografiách a tiež sme sa dozvedeli, že zariadenie by malo niesť kódové označenie TA-1094.

Najnovšie indická odnož mobilnej Nokie zverejnila na sociálnej sieti Twitter status, v ktorom ukázala zariadenie zahalené pod rúškom tajomstva s textom „GameOn

Stay tuned for a phone you can #GameOn pic.twitter.com/CiuxGbIvkR

— Nokia Mobile India (@NokiamobileIN) September 18, 2018

Krátko na to samotný status bol zo sociálnej siete stiahnutý. Avšak aj táto chvíľka stačila rozvíriť na internete debatu týkajúcu sa toho či Nokia pracuje na hernom smartfóne a pustí sa tak do priameho súboju so spoločnosťami ako Xiaomi, Razer a ďalšími.

Zdroj: androidauthority.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu