ANDROIDNovinky

Herný smarfón Razer Phone prinesie predinštalovaný Nova Launcher Prime

Niekoľko dní dozadu jeden z najväčších výrobcov herného príslušenstva Razer na trh priniesol nový smartfón, ktorý bude bojovať s celkom agresívnou cenovkou 699USD pričom za ňu jeho noví majitelia dostanú to najlepšie čo je možné si zaobstarať na trhu, vrátane displeja so 120Hz.

Internetový magazín PhoneArena prišiel s doplňujúcimi informáciami týkajúcim sa rozhrania smartfónu, ktoré bude poháňané jedným z najpopulárnejším launcherom Nova Prime.

„Ked ma Razer prvýkrát oslovil zaujímala ma ponuka, ale bol som opatrný. Mysľou mi behali otázky, týkajúcich sa možných zmien ktoré by chcel výrobca Razer. Tieto zmeny by nemuseli byť prijaté fanúšikmi nášho prostredia ako aj ako by sa zaobchádzalo s aktualizáciami. Našťastie tam neboli žiadne problémy.“, povedal Kevin Barry, developer Noca Launcher Prime.

Ak by ste si chceli vyskúšať rozhranie tohto laucnchera tak odkazy na stiahnutie nájdete nižšie.

Nova Launcher
Nova Launcher
Price: Free

Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime
Price: 5,25 €

Zdroj: PhoneArena

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu