PC HRY

Hernú pecku LawBreakers môžeš aktuálne stiahnuť zo Steamu úplne zadarmo

Písal sa december 2016 kedy sme mohli prvýkrát počuť o hre LawBreakers, za ktorou stojí známy vývojár Cliff Blezinski, ktorý má na svedomí viacero populárnych hier, napríklad Unreal and Gears of War.

Najnovšie táto herná pecka, ktorá je založená first-person strielačke nesúcej sa v štýle populárnej hry Unreal Tournament sa objavila na platforme Steam. Najlepšie na tom však je, že je aktuálne dostupná úplne zadarmo, teda free-to-play.

Hra je postavená na engine Unreal Engine 4 a ponúka extrémnu rýchlosť a akciu. Celkovo v hre nájdeme viacero herných režimov ako aj charakterov, základom však sú dva tými Law a Breakers, ktoré stoja proti sebe. Nuž, však nečakajte žiaden veľký príbeh, o tom táto hra vôbec nie je. Je to jednoducho krvilačný masaker, v ktorom budete musieť skoliť svojho nepriateľa skôr ako skolí on vás.

Hru aktuálne stiahnete kompletne zadarmo priamo zo Steamu. PS: nezahrá si ju plnohodnotne každý, totiž minimálne hardwarové požiadavky dajú vášmu počítaču skutočne zabrať, a preto ak nemáte výkonný herný stroj tak vám odporúčame nepúšťať sa ani do sťahovania.

LawBreakers
LawBreakers
Developer: Boss Key Productions
Price: 0

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu