Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Hernú pecku LawBreakers môžeš aktuálne stiahnuť zo Steamu úplne zadarmo

Zdroj: vlastný

Písal sa december 2016 kedy sme mohli prvýkrát počuť o hre LawBreakers, za ktorou stojí známy vývojár Cliff Blezinski, ktorý má na svedomí viacero populárnych hier, napríklad Unreal and Gears of War.

Najnovšie táto herná pecka, ktorá je založená first-person strielačke nesúcej sa v štýle populárnej hry Unreal Tournament sa objavila na platforme Steam. Najlepšie na tom však je, že je aktuálne dostupná úplne zadarmo, teda free-to-play.

Hra je postavená na engine Unreal Engine 4 a ponúka extrémnu rýchlosť a akciu. Celkovo v hre nájdeme viacero herných režimov ako aj charakterov, základom však sú dva tými Law a Breakers, ktoré stoja proti sebe. Nuž, však nečakajte žiaden veľký príbeh, o tom táto hra vôbec nie je. Je to jednoducho krvilačný masaker, v ktorom budete musieť skoliť svojho nepriateľa skôr ako skolí on vás.

Hru aktuálne stiahnete kompletne zadarmo priamo zo Steamu. PS: nezahrá si ju plnohodnotne každý, totiž minimálne hardwarové požiadavky dajú vášmu počítaču skutočne zabrať, a preto ak nemáte výkonný herný stroj tak vám odporúčame nepúšťať sa ani do sťahovania.

LawBreakers
LawBreakers
Developer: Boss Key Productions
Price: 0

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu