Novinky

Here Maps oznámili rebranding značky, takýto názov dostanú! + Nové funkcie

Here Maps je navigácia, ktorú netreba nikomu zvlášť predstavovať či už na Windows, iOS alebo Android platforme hoci najväčšiu slávu získala vďaka prvému spomínanému OS ešte na Nokiách. Neskôr táto aplikácia prešla turbulentným vývojom, od oficiálneho oznámenia ukončenia podpory pre Windows 10 platformu (paradoxom je, že staršie verzie OS ostali s podporou) až po jej expanziu na Android a iOS.  Avšak tento presun sústredenia na konkurenčné platformy nie je posledná zmena, ktorú priniesli vývojári stojací za touto legendárnou navigáciou, totiž počas včerajšieho dňa bola oznámená ďalšia veľká novinka, a to rebranging značky z „Here Maps“ na „Here WeGo“.

Spolu s zmenou mena však prichádzajú aj ďalšie novinky, a  tou najhlavnejšou je zdielanie jázd prostredníctvom služby Car2Go.  Táto služba bude fungovať ako známy klient Uber – prostredníctvom jedného tlačidla a vašej aktuálnej lokalizácie si privoláte šoféra, ktorý vás odvezie na vami požadované miesto.

 

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu